Užuolaidų salonas Oduva

Romanetės

romanetės grožio ir funkcionalumo derinys nepalieka abejingų Toliau

Romanetė – praktiška, patogi ir labai funkcionali langų dekoro priemonė. Svarbu yra tai, kad kitaip nei žaliuzės ir roletai, romanetėms naudojami užuolaidiniai audiniai. Todėl galime pasiūlyti įvairų audinių pasirinkimą bei priderinti romanetes su užuolaidom.

Romanetė grandinėlės pagalba susiklostuoja į viršlangį. Tačiau yra kiti romanečių tvirtinimo būdai – ne tik virš lango, bet ir į lango nišą arba tvirtinama ant pačio lango rėmo. Toks romanečių tvirtinimo būdų pasirinkimas leidžia dizainerėms lanksčiai pritaikyti romanetę prie esamos langų situacijos kliento namuose.

“Oduva” importuoja romanečių mechanizmus iš Ispanijos ir Italijos, kur ši langų dengimo priemonė populiari nuo seno. Šie mechanizmai yra žymiai kokybiškesni už daugelį analogų, kurie pagaminami Kinijoje, todėl galime savo pirkėjams suteikti net 5 metų garantiją. Be viso to, kiekviena romanetė surenkama pagal kliento langų išmatavimus, todėl kiekvienas gali būti tikras, kad tai kokybiškas produktas būtent kliento langui.

Žinoma, teikiame ir romanečių montavimo paslaugas. Montavimo metu meistrai papasakos šeimininkams apie romanetės priežiūrą ir naudojimą.