Užuolaidų salonas Oduva

Karnizai

itališki, vokiški, lenkiški karnizai kiekvieno skoniui ir namams Toliau

Langų dekoras yra neįmanomas be tvirtinimo elementų, kurių svarbiausioji dalis – karnizai. „Oduvai“ per ilgą darbo langų dekoro srityje laikotarpį pavyko sukaupti vieną didžiausių karnizų ir jų aksesuarų kolekcijų Lietuvos rinkoje. Nuolat plečiant karnizų pasirinkimą galime lanksčiai pritaikyti tvirtinimo būdą bei estetinį karnizo vaizdą prie esamos langų ir patalpos situacijos kliento būste. . Importuojame karnizus iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos.

Karnizai pagal jų montavimo specifiką skirstomi į sieninius ir lubinius. „Oduva“ savo klientams siūlo tik kokybiškus iš metalo gaminamus vamzdinius sieninius karnizus, kurie gali būti montuojami į sieną ir lubas. Jeigu viršlangyje yra pernelyg mažai vietos, puikiai tiks lubiniai bėginiai karnizai, kurie užima mažai vietos ir itin tinka moderniam interjerui.

Klientui pageidaujant atvažiuojame ir sumontuojame karnizus. Garantuojame montavimo darbų kokybę, nes „Oduvos“ meistrai gali pasigirti ilgamete darbo šioje srityje patirtimi. Karnizai ne tik laiko visą užuolaidų svorį, bet privalo būti taip sumontuoti, kad atlaikytų ir netyčines žymiai didesnes apkrovas, kai jomis žaidžia vaikai.