Užuolaidų salonas Oduva

Apie mus

u?uolaid? salonas "Oduva"

Užuolaidų salonas „Oduva“ langų dekoro ir namų tekstilės rinkoje gyvuoja nuo 1994 metų. Ilgametė patirtis padeda augti, tobulėti, siekti pačių geriausių, o kartais – netgi drąsiausių sprendimų Jūsų namų interjero jaukumui ir išskirtinumui sukurti.

Profesionalių menininkų įkurtas užuolaidų salonas teikia kompleksines langų dekoro paslaugas: nuo dizainerio konsultacijos Jūsų namuose iki karnizų sumontavimo ir užuolaidų pakabinimo.

Tikime, kad kiekvienam svarbu išreikšti savo individualumą per jį supančią aplinką. Būtent todėl siūlome savo klientams tik originalius dizaino sprendimus, kurie yra kliento vizijos ir dizainerio darbo, profesionalumo ir jų tarpusavio supratimo rezultatas.

Nuolatos siekiame būti savo srities profesionalai, todėl domimės ir pristatome savo klientams paskutines tendencijas tekstilės namams ir langų dekoro srityse, atvežame naujausias audinių kolekcijas iš daugelio šalių. Norint pasiūlyti kuo įvairesnę produktų gamą, nuolat plečiamas tiekėjų ir jų gaminių asortimentas. Jau dabar užuolaidų salonas „Oduva“ gali nustebinti vienu didžiausiu užuolaidų ir karnizų pasirinkimu Lietuvoje.

„Oduva“ kviečia užsukti į saloną Vilniuje:
Prekybos centre „Baldų Rojus“ I-ame aukšte, Kalvarijų g. 125A.

Telefonai pasiteiravimui:

Salonas „Baldų Rojuje“: + 37065283263,

 

Dizainerio iškvietimas į namus nemokamai konsultacijai: + 37069925461